Uudised ja artiklid

Eesti Maastikuarhitektide Liit ja EFLA regionaalne kongress 2011 kutsuvad üles osalema näitusel _Maastikuarhitektuuri mosaiik Eestis 2011_Mosaic of Landscape Architecture in Estonia 2011_

Postitas: Sirle | Kuupäev: 04/10/2011

2.-4. novembril toimub Tallinnas rahvusvaheline maastikuarhitektuuri kongress „Mind the Gap: Landscapes for a New Era“, mille raames koostatakse valiknäitus Eesti maastikuarhitektuurist.

 

Näituse eesmärgiks on tutvustada nii kongressist osavõtjatele, kelleks on suures osas rahvusvaheline publik, kui ka laiemale üldsusele Eesti maastikuarhitektuuri olemust, mitmekesisust ja seisu.

 

Näitusele on oodatud osa võtma kõik professionaalid, kes on seotud Eesti maastikuarhitektuuri ilme kujundamisega - maastikuarhitektuuri-, arhitektuuri- ja inseneribürood, grupid, üksikisikud jt, kes tegelevad maastiku ruumilise kujundamisega mistahes tasandil.

 

Näituse põhirõhk on tutvustada maastikuarhitektuurseid objekte, st kõike seda, mis hõlmab välisruumi - maastikku. Näitusel eksponeeritakse nii valmis ehitatud parke, väljakuid, tänavaid, platse, mänguväljakud jne, kuid ka alles projektistaadiumis olevaid maastikuarhitektuurseid töid. Seetõttu on oodatud näitusele ka selliseid maastikuarhitektuuri valdkondi esindavad tööd, mille tulemus pole sedavõrd atraktiivselt eksponeeritud, kuid mis omavad maastikuarhitektuurses kujundamises olulist rolli, näiteks maastiku-hoolduskavad, maastiku uuringud, restaureerimisprojektid, planeeringud jt.

 

Ühtlasi pakub näitus võimalust selles osalejatele tutvustada end (oma bürood) läbi oma tehtud tööde.

 

Näituse avamine on kavandatud 2. novembrile.

 

Tööde esitamise tähtaeg ja muud tingimused on leitavad siit.

Vormistusmall

 

Lisainfo:

Sirle Salmistu

Eesti Maastikuarhitektide Liit

info@maastikuarhitekt.ee

tel 517 4419

 

Viited

Email again:

Kommenteeri!

Nimi
E-mail
Kommenteeri

Kirjuta siia esimene kommentaar!