Uudised ja artiklid

Eesti Maastikuarhitektide Liit kuulutab välja konkursi „Eesti Maastikuarhitektuuri Aasta Tegu 2010“

Postitas: Sirle | Kuupäev: 01/03/2011

Täna, 1. märtsil 2011, kuulutab Eesti Maastikuarhitektide Liit välja konkursi „Eesti Maastikuarhitektuuri Aasta Tegu 2010“. Eesti Maastikuarhitektide Liit soovib sellega tunnustada silmapaistvaid saavutusi Eesti maastikuarhitektuuris ning ergutada maastikuarhitektuurielu.

 

Kandidaate võib esitada maastikuarhitektuurialase tegevuse erinevatest valdkondadest (sh sündmused, publikatsioonid, objektid jne). Kandidaatide esitamise õigus on kõigil. Objekti valmimise või sündmuse toimumise aeg peab jääma aastasse 2010.

 

Esitatud kandidaatide seast valib tunnustatava teo välja Eesti Maastikuarhitektide Liidu üldkogu, kellel on õigus vastavate tööde puudumisel see ka valimata jätta. Eesti Maastikuarhitektuuri Aasta Tegu 2010 kuulutatakse välja rahvusvahelise maastikuarhitektuuri kuu – aprilli alguses.

 

Kirjalikke ettepanekuid kandidaatide kohta võetakse vastu kuni 15.03.2011 e-kirja teel tegu[at]maastikuarhitekt.ee. Ettepanekus peab sisalduma teo - objekti, sündmuse vmt nimetus, autori nimi, objekti puhul ka vähemalt kaks fotot, asukoht ning vabas vormis tekst kandidaadi esitamise põhjendusega.

 

Maastikuarhitektuuri aasta tegu on varasemalt valitud kahel korral, kui selleks oli maastikuarhitekti ametikoha loomine Tallinna ja Tartu linnavalitsustes (2005) ning Tamula ranna-ala Võrus (2009).

 

Info:

Sirle Salmistu

Eesti Maastikuarhitektide Liit

sirle@maastikuarhitekt.ee

tel 517 4419

 

Viited

Email again:

Kommenteeri!

Nimi
E-mail
Kommenteeri

Kirjuta siia esimene kommentaar!