Uudised ja artiklid

Konverents „Urban Forestry in Transition – Addressing the Needs of Changing Societies" 9.-11. oktoobril Tartus

Postitas: emal | Kuupäev: 10/09/2013

9.-11. oktoobril 2013.a. toimub Tartus rahvusvaheline linnametsade ja -haljastuse majandamise konverents „Urban Forestry in Transition – Addressing the Needs of Changing Societies“, mida korraldatakse projektide CARE-FOR-US II ja GreenMan koostööna.


Konverentsi läbiviijaks on Eesti Maaülikool. Konverentsi töökeeleks on inglise keel. Täpsemat infot konverentsi kohta saab siit: http://pk.emu.ee/urbanforestry/


Konverents aitab selgitada, kuidas linnametsandust kaasaegses ühiskonnas efektiivselt rakendada, näiteks muutuvate juhtimispoliitikate või majandamistavade juhul. Konverents algab 9ndal septembril ekskursiooniga Tallinna ja Rakvere linnametsadesse. Sellele järgneb kaks päeva erinevaid paralleelsessioone. Uuritakse muuhulgas ka linnametsanduse mõju linnakeskkonnale ning elanike elukvaliteedile. Täpne ajakava tuleb välja septembri lõpus.


Osaleda saab nii terviklikul üritusel kui ka üksikutel päevadel. Tavaline konverentsikülastaja päevahind on 40€, tudengitele on päevahinnaks 15€ (tudengite pilet ei sisalda lõunat).


Registreerida saab ennast siin: http://pk.emu.ee/urbanforestry/registration/

 

Gloria Niin

Konverentsi sekretär

Eesti Maaülikooli maastikuarhitektuuri doktorant

Viited

Email again:

Kommenteeri!

Nimi
E-mail
Kommenteeri

Kirjuta siia esimene kommentaar!