Uudised ja artiklid

19.-21. septembril 2013 toimub Tallinnas rahvusvaheline konverents „Kadriorg 295 – Barokne park tänapäeval"

Postitas: emal | Kuupäev: 12/09/2013

Allikas: Eesti Kommunaalmajanduse Ühing, Kadrioru park
19.-21. septembrini 2013 korraldab Tallinna linn koostöös Eesti Kommunaalmajanduse Ühinguga Tallinnas XIII rahvusvahelise kommunaalmajanduse aastakonverentsi „Kadriorg 295 – Barokne park tänapäeval".


Kadrioru park on viimase kümne aastaga läbi teinud tõsised muutused. Korrastatud on Luigetiigi – Kõlakoja telg, rajatud roosimägi, taastatud ajalooline Lilleaed ja Noortepark. Maastikuarhitektuurselt on välja ehitatud jaapani aed, restaureeritud ajalooline ringkanal lossi ees.


Aastakonverentsile on kutsutud esinema Venemaa, Saksamaa, Rootsi ja Eesti vastava eriala tippspetsialistid esitlema neid teadmisi, mis nad on saanud ajalooliste parkide rekonstrueerimistööde ettevalmistamisel, projekteerimisel ja rekonstru-eerimistööde läbiviimisel ning elanikkonna teavitamisel, et planeeritud rekonstrueerimistööd Kadrioru pargi barokses osas kulgeksid professionaalsel ja rahvusvaheliselt aktsepteeritud tipptasemel.


Ajalooliste parkide pidevat arengut kaasaegses ühiskonnas ei hinnata mitte 5 või 10 aasta perspektiivis, vaid kuni 10 korda pikemas ajalises perspektiivis kuna tegemist on kasvava, areneva ja ajas muutuva osaga meie linnaruumist.

 

Konverentsi sündmused toimuvad kolmel päeval:


19. september – Festival "Valgus kõnnib Kadriorus"

20. september – Loengud KUMU-s, Eesti Kommunaalmajanduse Ühingu aastakoosolek ja õhtul pidulik vastuvõtt Kadrioru lossis

21. september – Loengud Eesti Teaduste Akadeemias

 

Sihtgrupp:               

EKÜ liikmed, kohalike omavalitsuste ning riigiasutuste juhid ja spetsialistid, kes tegelevad kommunaalmajanduse, linnakeskkonna ja  keskkonnamajanduse planeerimise, ehitamise ja hooldamisega. Samuti ootame osalema kõiki teisi valdkonnaga kokku puutuvaid organisatsioone, ettevõtjaid ja üksikisikuid nii Eestist kui ka rahvusvaheliste partnerite hulgast.

 

Osavõtutasu:

Ühingu liikmetele 100.-, avalikule sektorile 110.-, erasektorile 120.-. Registreerumisel hiljemalt 6. septembril pakume soodustust 10 eurot.

Osavõtutasu sisaldab osalemist seminaril, loengumappi ja toitlustust.

 

Vajalik eelregistreerumine! Viimane registreerumispäev on 13. september!
Registreerimise kohta täpsem info siit.

Vaata ürituste KAVA siit!

Viited

Email again:

Kommenteeri!

Nimi
E-mail
Kommenteeri

Kirjuta siia esimene kommentaar!