Uudised ja artiklid

Kutse maastikuarhitektuurialase näituse avamisele

Postitas: Edgar Kaare | Kuupäev: 02/09/2014

Eesti Maaülikooli maastikuarhitektuuri osakonnal ja Eesti Maastikuarhitektide Liidul on hea meel Teid kutsuda Šveitsi maastikuarhitektuuri tutvustava näituse "The Swiss Touch in Landscape Architecture" avaloengule ja sellele järgnevale vastuvõtule. Avaloengu peab näituse kuraator Michael Jakob Šveitsist. Sündmus leiab aset 9. septembril 2014 Eesti Maaülikooli peahoone aulas (Kreutzwaldi tn 1, Tartu) algusega kell 19.30.

20. sajandi maastikuarhitektuuris on Šveitsil olnud võtmeroll. Uusi lähenemisi maastikukujundamisele luuakse seal ka tänapäeval. EPFL Lausanne`i maastikuarhitekti Michael Jakobi poolt kokku pandud näitus toob hästi esile Šveitsi maastikukujunduse uusi põhimõtteid.

Näitusel "The Swiss Touch in Landscape Architecture" on esindatud Šveitsi kaasaja maastikukujunduse suurepärased näited. Näituse korraldajad kutsuvad publikut näitusest osa saama ning tutvuma maastikuarhitektuuri kvaliteedi, mitmekülgsuse ja vaheldusrikkusega.


Loengu ja näituse üheks eesmärgiks on tutvustada maastikuarhitektide koostööpartneritele, kelleks on nii arhitektid, insenerid kui omavalitsuste spetsialistid, millega erialal rahvusvahelisel tasandil tegeletakse ning kuhu on soov jõuda ka Eestis.
Kõik huvilised on oodatud!

Kontaktid:

Teele Nigola
Eesti Maastikuarhitektide Liit
juhatuse liige
5187 602
teele@kobras.ee

Merle Karro-Kalberg
Eesti Maaülikool
5096 562
merlekar@gmail.com

Viited

Email again:

Kommenteeri!

Nimi
E-mail
Kommenteeri

Kommentaarid:

12/09/14 - Epp K.E. kirjutab:
Tere, Ei loe kuskilt välja kaua see näitus avatuks jääb? Ja kus näitus üleval on? Peahoone aulas?

03/10/14 - Teele kirjutab:
Siit on avaloengu vidematerjal nähtav: http://video.emu.ee/michaeljakob9092014.html

03/10/14 - Teele kirjutab:
Anname teavet, kui näitus liigub Tallinnasse. Täpset aega hetkel ei tea.