Uudised ja artiklid

Rahvusvaheline seminar „LOW IMPACT DESIGN - MAASTIKUKUJUNDUS LOODUSEGA“ 27. -28. oktoober 2015, Tallinnas

Postitas: EMAL | Kuupäev: 18/06/2015

27. – 28. oktoobril 2015 toimub Tallinna Linnavalitsuse ja Eesti Maastikuarhitektide Liidu koostöös kahepäevane rahvusvaheline seminar, mis on suunatud nii omavalitsuste spetsialistidele kui ka maastikuarhitektidele, arhitektidele, haljastajatele, arboristidele ja teistele linnahaljastusega tegelevatele spetsialistidele. Seminari põhiteema on hooldusvaba linnahaljastus. Seminaril jagavad oma kogemusi Rootsi, Soome, Inglismaa ja Eesti spetsialistid.

Linna haljasalade hooldamise maksumuse ja omavalitsuste rahaliste vahendite vahel valitsevad suured käärid. Suurejoonelistele rajatud või rekonstrueeritud haljasalad vajavad regulaarset ja järjekindlat hooldust, mis käib omavalitsustele tihtipeale üle jõu. Tulemuseks on linnades ebapiisava hooldusega räämas haljasalad, mis vajavad tänu ebapiisavale hooldusele õige pea kulukat remonti.

Seminaril võetakse vaatluse alla haljasalade hooldus looduslike iseregulatsioonide abil. Räägitakse sellest mida peaks projekteerimisel arvestama, kui soovitakse luua parki, mille hoolduskulud oleks minimaalsed. 

Toetab Eesti Kultuurkapital

Viited

Email again:

Kommenteeri!

Nimi
E-mail
Kommenteeri

Üks kommentaar:

26/08/15 - Mare kirjutab:
Kuidas saaks registreeruda?