Uudised ja artiklid

Tartu tutvustab Emajõe vasakpoolse kaldanõlva rekonstrueerimise tööprojekti

Postitas: Sirle | Kuupäev: 19/01/2011

Tartu linna tellimusel on OÜ Tinter-Projekt koostanud Emajõe vasakpoolse kaldanõlva (lõigus Võidu sild – Turusild) rekonstrueerimise tööprojekti, millele oodatakse linlaste arvamusavaldusi.

Kaldanõlva ehitustöödega Võidu ja Turusilla vahelises lõigus on planeeritud alustada käesoleval aastal. "Kuna tegemist on avalikku linnaruumi ilmestava ehitusega, siis soovime kindlasti kuulda ka sellega seonduvaid linnakodanike arvamusi. Oodatud on kõik konstruktiivsed ettepanekud ja märkused kavandatava projekti kohta," selgitas abilinnapea Raimond Tamm.

Projektiga saab tutvuda ja lisada oma arvamuse Tartu kodulehel (http://bit.ly/eo9Aoj, link on leitav ka kodulehe esilehelt).

Projekti avalik arutelu toimub 26. jaanuaril 2011. a kell 15 linnamajanduse osakonnas (Raekoja plats 3, II korrus, nõupidamiste ruum). Kohal on nii tellija kui ka projekteerija esindajad.

Projekt käsitleb põhiosana Emajõe vasakpoolse kaldanõlva (lõigus Võidu sild – Turusild) kindlustamist uhtumise ja tallamise vastu ning kergliiklustee katete uuendamist ning jõeäärsete puhkealade ehitust. Projektiga on antud maa-ala asendiplaaniline lahendus, katendid kergliiklusteedele ja vertikaalplaneerimine, mis lahendab sademetevee äravoolu projekteeritavalt alalt.

Lisainfo:
Andres Pool, Tartu Linnavalitsuse linnamajanduse osakonna juhataja asetäitja, andres.pool@raad.tartu.ee, tel 736 1286, 502 7891.
Siim Mitt, Tartu Linnavalitsuse linnamajanduse osakonna peaspetsialist, siim.mitt@raad.tartu.ee, tel 736 1332, 5804 8636.

Lilian Lukka
Tartu linnavalitsuse avalike suhete osakonna teabeteenistuse juhataja
736 1212, 516 4592

Viited

Email again:

Kommenteeri!

Nimi
E-mail
Kommenteeri

Kirjuta siia esimene kommentaar!