Uudised ja artiklid

Eesti Maaülikool ja Eesti Maastikuarhitektuuri Üliõpilaste Selts kuulutavad välja maastikuarhitektuurse ideevõistluse üliõpilastele

Postitas: Sirle | Kuupäev: 19/12/2007

Eesti Maaülikool ja Eesti Maastikuarhitektuuri Üliõpilaste Selts kuulutavad välja maastikuarhitektuurse ideevõistluse "Eesti Maaülikooli Tähtvere linnaku välialad" maastikuarhitektuuri ja arhitektuuri eriala üliõpilastele.

 

Korraldajad ootavad ideevõistlusest osa võtma kõigi Eesti kõrgkoolide maastikuarhitektuuri ja arhitektuuri eriala bakalaureuse või magistriastme üliõpilasi. Oodatud on ka võistkonnad, mille liikmed on mõlema eriala
esindajate seast.

 

Korraldajate eesmärk on saada uudseid ja EMÜ ning teiste linnakus tegutsevate organisatsioonide funktsioonide täitmiseks sobivaid lahendusi linnaku välialade organiseerimiseks, eri kasutajagruppidele ligipääsu tagamiseks, avalike funktsioonide täitmiseks, õppe- ja teadustöö läbiviimiseks ning muudeks tegevusteks. Samuti soovib peakorraldaja saada lahendusi, mis määravad EMÜ hoonete sidumise ümbritseva keskkonnaga, välialal liikumise, sõiduvahendite parkimise, taimkatte iseloomu ja välirajatiste heakorra üldpõhimõtteid.

 

Korraldajad soovivad saadud võistlustööde abil viia edasi diskussiooni maaülikooli Tähtvere linnaku arendamisel, arendada eri kõrgkoolide üliõpilaste vahelist koostööd ning anda üliõpilastele võimalusi ideevõistlusel osalemise kogemuse saamiseks.

 

Võistluse tingimused saab alla laadida: EMÜ põllumajandus- ja keskkonnainstituudi (PKI) koduleheküljelt http://pk.emu.ee/264973 ja EMÜS'i koduleheküljelt http://emys.maastikuarhitekt.ee/. Nendel lehtedel on kättesaadavad ka kuni aastavahetuseni lisanduvad taustamaterjalid.

 

Info: Toomas Muru, maastikuarhitekt EMAL, EMÜ PKI maastikuarhitektuuri osakonna juhataja, gsm: 506 7931.

 

Viited

Email again:

Kommenteeri!

Nimi
E-mail
Kommenteeri

Kirjuta siia esimene kommentaar!